Ekonomi

0-2-4-8-6 TC Kimlik Son Rakamı Olan Herkes 2 Bankadan 20.000 TL ve 50.000 TL Ödeme Alacak

TC kimlik numarası son rakamına göre, 20000 TL ile 50000 TL arasında gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kredi kampanyasında 3 ay ertelemeli olarak kullanacağınız kredilerde şartları uygun olarak hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır.

Tc kimlik numarasına göre, başvurularını gerçekleştirecek, kredi almak isteyen vatandaşlar, 20000 TL ile 50000 TL arasında kredi almak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirmek için Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden yapılan kampanya katılması gerekiyor.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarında herhangi bir düzensiz ödeme varsa, kredi onay alamaz. Kredi notu uygun olan vatandaşlar, banka kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda bu iki banka üzerinden verilen ihtiyaç kredi kampanyasına uzaktan başvuru yöntemleriyle birlikte de katılarak, oturdukları yerden ne kadar onay aldıklarını, görebilir.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilecekleri Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerine hemen yapabiliyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılan kampanyalarda şartları uygun olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğreniyor ve ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak yeni bir kredi paketi hazırlanıyor.

YAPI KREDİ BANKASI

50000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsa, SMS atabilir veya mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilir.